Seniors

Alles over het eerste elftal, de beloften en de U21.

Kalender 1ste ploeg

Datum Uur wedstrijd Soort
zo 02-09-2018 15:00 K.F.C. Marke - K. Sint-Eloois-Winkel Sport B Kampioenschap
za 08-09-2018 17:00 V.K. Wikings Kortrijk - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 16-09-2018 15:00 K.F.C. Marke - Jong Vijve Kampioenschap
zo 23-09-2018 15:00 R. Dottignies Sp. B - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 30-09-2018 15:00 K.F.C. Marke - S.V. Anzegem B Kampioenschap
zo 07-10-2018 15:00 K.W.S. Desselgem - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 14-10-2018 15:00 Jong Helkijn - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 21-10-2018 15:00 K.F.C. Marke - K.S.C. Wielsbeke B Kampioenschap
zo 28-10-2018 15:00 V.C.O.G. Stasegem - K.F.C. Marke Kampioenschap
za 10-11-2018 19:45 Fc Mu Izegem-Ingelmunster B - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 18-11-2018 15:00 K.F.C. Marke - K. Zonnekl. Dentergem Kampioenschap
zo 25-11-2018 15:00 Olympic Ledegem B - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 02-12-2018 15:00 K.F.C. Marke - K.F.C. Aalbeke Sport Kampioenschap
zo 09-12-2018 14:30 F.C.E. Kuurne - K.F.C. Marke Kampioenschap
za 15-12-2018 18:00 K. Sint-Eloois-Winkel Sport B - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 06-01-2019 15:00 K.F.C. Marke - V.K. Wikings Kortrijk Kampioenschap
zo 13-01-2019 14:30 Jong Vijve - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 20-01-2019 15:00 K.F.C. Marke - R. Dottignies Sp. B Kampioenschap
zo 27-01-2019 14:30 S.V. Anzegem B - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 03-02-2019 15:00 K.F.C. Marke - K.W.S. Desselgem Kampioenschap
zo 10-02-2019 15:00 K.F.C. Marke - Jong Helkijn Kampioenschap
za 16-02-2019 19:30 K.S.C. Wielsbeke B - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 24-02-2019 15:00 K.F.C. Marke - V.C.O.G. Stasegem Kampioenschap
zo 17-03-2019 15:00 K.F.C. Marke - Fc Mu Izegem-Ingelmunster B Kampioenschap
zo 24-03-2019 15:00 K. Zonnekl. Dentergem - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 31-03-2019 15:00 K.F.C. Marke - Olympic Ledegem B Kampioenschap
zo 07-04-2019 15:00 K.F.C. Aalbeke Sport - K.F.C. Marke Kampioenschap
zo 14-04-2019 15:00 K.F.C. Marke - F.C.E. Kuurne Kampioenschap

Kalender Beloften

Datum Uur wedstrijd Comité Reeks/leeftijdsgroep Soort
zo 02-09-2018 09:15 K.F.C. Marke - B.S. Geluveld A West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
vr 07-09-2018 19:30 S.V. Wevelgem City B - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 16-09-2018 09:15 K.F.C. Marke - W.S. Bellegem West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 23-09-2018 09:15 K.F.C. Aalbeke Sport B - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 30-09-2018 09:15 Jong Vijve A - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 07-10-2018 09:15 K.F.C. Marke - K. Rekkem Sport A West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 21-10-2018 09:15 K.S.V. Moorsele B - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 28-10-2018 09:15 K.F.C. Marke - Football Club Menen United West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
vr 02-11-2018 20:00 R. Dottignies Sp. - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
vr 09-11-2018 19:30 K.F.C. Marke - K.E.V.C. Beselare B West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 18-11-2018 09:15 V.K. Dadizele B - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 25-11-2018 09:15 K.F.C. Marke - K. De Noordstar Heule West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
vr 30-11-2018 19:00 F.C.E. Kuurne A - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
za 08-12-2018 14:30 B.S. Geluveld A - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 16-12-2018 09:15 K.F.C. Marke - S.V. Wevelgem City B West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 20-01-2019 09:15 W.S. Bellegem - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 27-01-2019 09:15 K.F.C. Marke - K.F.C. Aalbeke Sport B West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 03-02-2019 09:15 K.F.C. Marke - Jong Vijve A West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
za 09-02-2019 14:30 K. Rekkem Sport A - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 17-02-2019 09:15 K.F.C. Marke - K.S.V. Moorsele B West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 24-02-2019 10:00 Football Club Menen United - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 17-03-2019 09:15 K.F.C. Marke - R. Dottignies Sp. West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 24-03-2019 09:30 K.E.V.C. Beselare B - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 31-03-2019 09:15 K.F.C. Marke - V.K. Dadizele B West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 07-04-2019 09:15 K. De Noordstar Heule - K.F.C. Marke West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap
zo 14-04-2019 09:15 K.F.C. Marke - F.C.E. Kuurne A West-Vlaanderen RESERVEN F Kampioenschap

U21

Datum Uur wedstrijd Reeks/leeftijdsgroep Soort
zo 02-09-2018 09:15 K.F.C. Meulebeke Niv.2 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 09-09-2018 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - W.S. Bellegem Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 16-09-2018 09:15 K.S.K. Beveren-Leie Niv.2 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
vr 21-09-2018 19:30 F.C. Sparta Heestert Niv.2-1 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 30-09-2018 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - K.R.C. Bissegem Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 07-10-2018 09:45 K. Zonnekl. Dentergem Niv.2-1 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 21-10-2018 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - K. Racing Waregem Niv.2-1 GEW. U21 -C- Kampioenschap
za 27-10-2018 18:00 V.K. Wikings Kortrijk Niv.1 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 04-11-2018 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - S.V. Anzegem Niv.2-1 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 11-11-2018 09:15 K.V.C. Deerlijk Sport Niv.2 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 18-11-2018 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - Hulste Sportief Niv.1 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 25-11-2018 09:30 K.F.C. Lendelede Sport Niv.2 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 02-12-2018 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - V.C.O.G. Stasegem Niv.1 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 09-12-2018 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - K.F.C. Meulebeke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 16-12-2018 09:15 W.S. Bellegem Niv.2 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 20-01-2019 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - K.S.K. Beveren-Leie Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 27-01-2019 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - F.C. Sparta Heestert Niv.2-1 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 03-02-2019 09:15 K.R.C. Bissegem Niv.2 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 10-02-2019 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - K. Zonnekl. Dentergem Niv.2-1 GEW. U21 -C- Kampioenschap
za 16-02-2019 15:00 K. Racing Waregem Niv.2-1 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 24-02-2019 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - V.K. Wikings Kortrijk Niv.1 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 17-03-2019 09:15 S.V. Anzegem Niv.2-1 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 24-03-2019 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - K.V.C. Deerlijk Sport Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 31-03-2019 09:15 Hulste Sportief Niv.1 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 07-04-2019 09:15 K.F.C. Marke Niv.2 - K.F.C. Lendelede Sport Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap
zo 14-04-2019 09:15 V.C.O.G. Stasegem Niv.1 - K.F.C. Marke Niv.2 GEW. U21 -C- Kampioenschap