Wat extra info

Wie : spelertjes geboren in 2012

Training : elke woensdag van 17.15u tot 18.30u (eerste training woensdag 14 augustus)

Trainers : Paul De Rudder samen met een 4-tal eigen jeugdspelers (U17-U21)

Wedstrijden : op zaterdagvoormiddag 5v5, we gaan proberen om 2 evenwaardige ploegjes samen te stellen

Wedstrijdbegeleiding :

Melissa Lemahieu zal een ploegje coachen op zaterdag
Kenny Gevaert zal het andere ploegje coachen op zaterdag.

Extra : wie ingeschreven is bij de U8 kan vanaf 15 september gratis aansluiten bij de Duiveltjesschool op zondagvoormiddag.

11-01-2020 10:00 K.F.C. Marke A - Olympic Ledegem A -
11-01-2020 10:00 K.F.C. Marke B - Rood-Wit Hollebeke -
18-01-2020 09:15 K.W.S. Club Lauwe A - K.F.C. Marke A -
18-01-2020 09:30 K. Sint-Eloois-Winkel Sport C - K.F.C. Marke B -
25-01-2020 10:00 K.F.C. Marke A - K.S.V. Moorsele B -
25-01-2020 10:00 K.F.C. Marke B - Racing Club Lauwe -
01-02-2020 09:30 K. Sint-Eloois-Winkel Sport A - K.F.C. Marke A -
01-02-2020 09:00 F.C. Passendale - K.F.C. Marke B -
08-02-2020 10:00 K.F.C. Marke A - K. De Noordstar Heule B -
08-02-2020 10:00 K.F.C. Marke B - K.S.K. Geluwe B -
15-02-2020 10:00 K.F.C. Marke A - S.V. Moorslede A -
15-02-2020 10:00 K.F.C. Marke B - S.V. Wevelgem City C -
29-02-2020 09:15 V.K. Dadizele B - K.F.C. Marke A -
29-02-2020 09:00 K.V. Patronaat Gits A - K.F.C. Marke B -
07-03-2020 09:15 Olympic Ledegem A - K.F.C. Marke A -
07-03-2020 10:30 Rood-Wit Hollebeke - K.F.C. Marke B -
14-03-2020 10:00 K.F.C. Marke A - K.W.S. Club Lauwe A -
14-03-2020 10:00 K.F.C. Marke B - K. Sint-Eloois-Winkel Sport C -
21-03-2020 09:00 K.S.V. Moorsele B - K.F.C. Marke A -
21-03-2020 09:00 Racing Club Lauwe - K.F.C. Marke B -
28-03-2020 10:00 K.F.C. Marke A - K. Sint-Eloois-Winkel Sport A -
28-03-2020 10:00 K.F.C. Marke B - F.C. Passendale -
04-04-2020 11:00 K. De Noordstar Heule B - K.F.C. Marke A -
04-04-2020 09:00 K.S.K. Geluwe B - K.F.C. Marke B -
18-04-2020 09:00 S.V. Moorslede A - K.F.C. Marke A -
18-04-2020 10:00 S.V. Wevelgem City C - K.F.C. Marke B -
25-04-2020 10:00 K.F.C. Marke A - V.K. Dadizele B -
25-04-2020 10:00 K.F.C. Marke B - K.V. Patronaat Gits A -
za 31-08-2019 10:30 K.R.C. Bissegem B - KFC Marke B - reeks E
za 31-08-2019 09:15 K.S.C. Oostrozebeke A - KFC Marke A - reeks I
za 07-09-2019 10:00 KFC Marke B - F.C. Sparta Heestert B - reeks E
za 07-09-2019 10:00 KFC Marke A - K.W.S. Desselgem B - reeks I
za 14-09-2019 10:45 K.S.K. Beveren-Leie A - KFC Marke B - reeks E
za 14-09-2019 10:30 K. Eendracht Wervik A - KFC Marke A - reeks I
za 21-09-2019 10:00 KFC Marke B - K.V.C. Deerlijk Sport B - reeks E
za 21-09-2019 10:00 KFC Marke A - V.C.O.G. Stasegem - reeks I
za 28-09-2019 10:00 KFC Marke B - K. De Noordstar Heule A - reeks E
za 28-09-2019 10:00 KFC Marke A - S.V. Anzegem B - reeks I
za 05-10-2019 09:00 Groene Duivels Ingooigem A - KFC Marke B - reeks E
za 05-10-2019 09:15 K.W.S. Club Lauwe A - KFC Marke A - reeks I
za 12-10-2019 10:00 KFC Marke B - K.S.V. Kortrijk A - reeks E
za 12-10-2019 10:00 KFC Marke A - R. Dottignies Sp. B - reeks I
za 19-10-2019 10:00 KFC Marke B - K.R.C. Bissegem B - reeks E
za 19-10-2019 10:00 KFC Marke A - K.S.C. Oostrozebeke A - reeks I
za 26-10-2019 10:30 F.C. Sparta Heestert B - KFC Marke B - reeks E
za 26-10-2019 10:15 K.W.S. Desselgem B - KFC Marke A - reeks I
za 02-11-2019 10:00 KFC Marke B - K.S.K. Beveren-Leie A - reeks E
za 02-11-2019 10:00 KFC Marke A - K. Eendracht Wervik A - reeks I
za 09-11-2019 09:15 K.V.C. Deerlijk Sport B - KFC Marke B - reeks E
za 09-11-2019 09:15 V.C.O.G. Stasegem - KFC Marke A - reeks I
za 16-11-2019 09:15 K. De Noordstar Heule A - KFC Marke B - reeks E
za 16-11-2019 09:00 S.V. Anzegem B - KFC Marke A - reeks I
za 23-11-2019 10:00 KFC Marke B - Groene Duivels Ingooigem A - reeks E
za 23-11-2019 10:00 KFC Marke A - K.W.S. Club Lauwe A - reeks I
za 30-11-2019 09:00 K.S.V. Kortrijk A - KFC Marke B - reeks E
za 30-11-2019 10:30 R. Dottignies Sp. B - KFC Marke A - reeks I