Wat extra info

Wie : spelertjes geboren in 2011

Trainingen : elke dinsdag en donderdag van 18.15u tot 19.30u (eerste training dinsdag 13 augustus - GEEN training op donderdag 15 augustus)

Trainers : Jens Holvoet (0499610057) en Hector Laevens

Wedstrijden : op zaterdagvoormiddag 5v5. We gaan proberen om twee evenwaardige ploegen samen te stellen.

Wedstrijdbegeleiding :

Trainer Jens zal een ploegje coachen op zaterdag. 
Bjorn Verhamme zal het tweede ploegje coachen.

11-01-2020 09:15 K. Blauwvoet Otegem A - K.F.C. Marke A -
11-01-2020 09:30 V.C.O.G. Stasegem - K.F.C. Marke B -
18-01-2020 11:15 K.F.C. Marke A - V.K. Wikings Kortrijk -
18-01-2020 11:15 K.F.C. Marke B - Jong Helkijn -
25-01-2020 09:00 R. Dottignies Sp. B - K.F.C. Marke A -
25-01-2020 09:15 K.R.C. Bissegem A - K.F.C. Marke B -
01-02-2020 11:15 K.F.C. Marke A - Racing Club Lauwe -
01-02-2020 11:15 K.F.C. Marke B - K.F.C. Aalbeke Sport -
08-02-2020 09:00 K.F.C. Moen - K.F.C. Marke A -
08-02-2020 09:00 V.C. K. Zwevegem Sport C - K.F.C. Marke B -
15-02-2020 10:30 Jong Helkijn - K.F.C. Marke A -
15-02-2020 09:15 K. De Noordstar Heule B - K.F.C. Marke B -
29-02-2020 11:15 K.F.C. Marke A - W.S. Bellegem A -
29-02-2020 11:15 K.F.C. Marke B - W.S. Bellegem B -
07-03-2020 11:15 K.F.C. Marke A - K. Blauwvoet Otegem A -
07-03-2020 11:15 K.F.C. Marke B - V.C.O.G. Stasegem -
14-03-2020 09:00 V.K. Wikings Kortrijk - K.F.C. Marke A -
14-03-2020 10:30 Jong Helkijn - K.F.C. Marke B -
21-03-2020 11:15 K.F.C. Marke A - R. Dottignies Sp. B -
21-03-2020 11:15 K.F.C. Marke B - K.R.C. Bissegem A -
28-03-2020 09:00 Racing Club Lauwe - K.F.C. Marke A -
28-03-2020 10:00 K.F.C. Aalbeke Sport - K.F.C. Marke B -
04-04-2020 11:15 K.F.C. Marke A - K.F.C. Moen -
04-04-2020 11:15 K.F.C. Marke B - V.C. K. Zwevegem Sport C -
18-04-2020 11:15 K.F.C. Marke A - Jong Helkijn -
18-04-2020 11:15 K.F.C. Marke B - K. De Noordstar Heule B -
25-04-2020 09:15 W.S. Bellegem A - K.F.C. Marke A -
25-04-2020 10:30 W.S. Bellegem B - K.F.C. Marke B -
za 31-08-2019 11:15 KFC Marke A - KFC Aalbeke Sport - reeks B
za 31-08-2019 11:15 KFC Marke B - K.R.C. Bissegem B - reeks J
za 07-09-2019 10:30 K.S.V. Kortrijk A - KFC Marke A - reeks B
za 07-09-2019 09:00 Racing Club Lauwe - KFC Marke B - reeks J
za 14-09-2019 09:15 K.W.S. Club Lauwe A - KFC Marke A - reeks B
za 14-09-2019 11:15 KFC Marke B - S.V. Anzegem B - reeks J
za 21-09-2019 11:15 KFC Marke A - K.V. Dosko Beveren A - (AMC) reeks B
za 21-09-2019 09:00 R. Dottignies Sp. B - KFC Marke B - reeks J
za 28-09-2019 09:00 K. Eendracht Wervik A - KFC Marke A - reeks B
za 28-09-2019 09:30 Sv Ingelmunster A - KFC Marke B - reeks J
za 05-10-2019 11:15 KFC Marke A - R. Dottignies Sp. A - reeks B
za 05-10-2019 11:15 KFC Marke B - K.W.S. Club Lauwe B - reeks J
za 12-10-2019 09:15 W.S. Bellegem A - KFC Marke A - reeks B
za 12-10-2019 09:00 Racing Club Harelbeke D - KFC Marke B - reeks J
za 19-10-2019 09:00 KFC Aalbeke Sport - KFC Marke A - reeks B
za 19-10-2019 10:30 K.R.C. Bissegem B - KFC Marke B - reeks J
za 26-10-2019 11:15 KFC Marke A - K.S.V. Kortrijk A - reeks B
za 26-10-2019 11:15 KFC Marke B - Racing Club Lauwe - reeks J
za 02-11-2019 11:15 KFC Marke A - K.W.S. Club Lauwe A - reeks B
za 02-11-2019 10:30 S.V. Anzegem B - KFC Marke B - reeks J
za 09-11-2019 10:45 K.V. Dosko Beveren A - KFC Marke A - (AMC) reeks B
za 09-11-2019 11:15 KFC Marke B - R. Dottignies Sp. B - reeks J
za 16-11-2019 11:15 KFC Marke A - K. Eendracht Wervik A - reeks B
za 16-11-2019 11:15 KFC Marke B - Sv Ingelmunster A - reeks J
za 23-11-2019 09:00 R. Dottignies Sp. A - KFC Marke A - reeks B
za 23-11-2019 10:30 K.W.S. Club Lauwe B - KFC Marke B - reeks J
za 30-11-2019 11:15 KFC Marke A - W.S. Bellegem A - reeks B
za 30-11-2019 11:15 KFC Marke B - Racing Club Harelbeke D - reeks J